Praktyki Lekarskie
Odwiedź nas na Facebooku Zobacz filmiki na YouTube

oferta / Medycyna Estetyczna

Leczenie trądziku

Leczenie trądziku - leczenie hormonalne - IPL - peelingi - Retinoidy - Nici PDO.

Leczenie hormonalne

Trądzik pojawiający się w okresie dojrzewania ma przyczynę wyłącznie hormonalną. Prawidłowa diagnostyka i włączenie leczenia zaburzeń hormonalnych całkowicie go eliminuje. Stwierdzono również zespół nadreaktywności receptorów skórnych na prawidłowy poziom hormonów we krwi. Dlatego każdy cierpiący na tą dolegliwość powinien w pierwszej kolejności poddać się diagnostyce, a następnie leczeniu hormonalnemu, które jest skuteczniejszą alternatywą do stosowanej, często nieskutecznej, przewlekłej antybiotyko terapii.

IPL

Drugim krokiem w leczeniu trądziku jest zabieg IPL, który powoduje całkowitą koagulację bakterii w skórze (brak konieczności leczenia ogólnoustrojowego antybiotykami)

Peelingi

Kolejnym krokiem terapii sa peelingi chemiczne, oczyszające skórę z martwego naskórka i bakterii

Retinoidy

Ostatni krok terapii. Maska retinowa pozostawiona na skórze na kilka godzin powoduje odnowę własnego kolagenu. Spłyca blizny potrądzikowe, redukuje przebarwienia oraz pobudza skórę do odnowy.

Nici PDO

Wysoka skuteczność w leczeniu blizn potrądzikowych poprzez stymulację produkcji kolagenu, powodują spłycenie blizn i wygładzenie skóry.

Ginekologia
Ginekologia
Endykrynologia
Endykrynologia
Medycyna Estetyczna
Medycyna Estetyczna
Slim lipo
Slim lipo
Liposukcja Laserowa
Liposukcja Laserowa
modelowanie laserowe slimlipo 3d