Praktyki Lekarskie
Odwiedź nas na Facebooku Zobacz filmiki na YouTube

oferta / Medycyna Estetyczna

REDUKCJA ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy to naturalny polisacharyd znajdujący się we wszystkich tkankach łącznych, który po oczyszczeniu jest wysoko bio-kompatybilny.

Jedną z głównych jego cech jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek. Kwasy hialuronowe stosowane są jako wypełniacze w medycynie estetycznej; są modyfikowane chemicznie, poprzez procesy stabilizacji lub specyficzne techniki cross-linking w celu zwiększenia czasu ich utrzymywania się w tkankach.

Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają w miarę upływu lat. Zabieg wypełnienia zmarszczek polega na udostępnieniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby przywrócić satysfakcjonujące nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

Bezpieczeństwo

Kwas hialuronowy i cząsteczki destranu są całkowicie wchłanialne, gwarantując lekarzowi i pacjentowi wysokie bezpieczeństwo użycia.

Ocena kliniczna przeprowadzona na ponad 650 pacjentach na całym świecie wykazała:

  • doskonałą natychmiastową odpowiedź na zabieg
  • doskonałą tolerancję na formuły
  • doskonałe utrzymywanie się preparatu
botox

Zabieg usuwający głównie zmarszczki mimiczne. Najbardziej spektakularne efekty w 1/3 górnej części twarzy - zmarszczki na czole oraz tzw. "kurze łapki". Bardzo dobre efekty wygładzenia i ujędrnienia skóry również na szyi.

kwas hialuronowy

Do leczenia zmarszczek stosujemy kwas hialuronowy o najmniejszej cząsteczce. który (zwłaszcza po uprzednim unieruchomieniu skóry botoxem) powoduje wypełnienie i zrośnięcie zmarszczki.

IPL

Poprzez przegrzanie kolagenu w skórze powoduje jego skrócenie i napięcie a tym samym zwiększa jędrność i kondycję skóry

peelingi lecznicze

Zabieg polegający na wywołaniu kontrolowanego zapalenie skóry. W zależności od potrzeb ( czy zmarszczki/przebarwienia są płytkie czy głębokie) stosujemy peelingi o różnej mocy, które penetrują na innej głębokości skóry.

Ginekologia
Ginekologia
Endykrynologia
Endykrynologia
Medycyna Estetyczna
Medycyna Estetyczna
Slim lipo
Slim lipo
Liposukcja Laserowa
Liposukcja Laserowa
modelowanie laserowe slimlipo 3d