Praktyki Lekarskie
Odwiedź nas na Facebooku Zobacz filmiki na YouTube

o nas

Wromed to prywatna praktyka lekarska działająca od 2000 roku. Prowadzona jest przez małżeństwo lekarzy Sławomira i Iwonę Wróblewskich. Wieloletni staż pracy oraz regularne szkolenia personelu umożliwiają utrzymanie wysokiego poziomu usług. Oferujemy głównie pomoc z zakresu ginekologii, endokrynologii oraz medycyny estetycznej. Oferta zabiegów i badań jest stale poszerzana, dzięki czemu ilość pacjentów w przychodni wzrasta, natomiast ceny utrzymywane są na przystępnym poziomie.

 

specjaliści

Dr Iwona Wróblewska

Dr Iwona Wróblewska

Specjalista II stopnia Chorób Wewnętrznych

Specjalista Endokrynolog

Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1986r. Po przebyciu stażu podyplomowego pracowała w pododdziale kardiologiczno - internistycznym Radomskiego Specjalistycznego Szpitala im.T.Chałubińskiego. W tym czasie w 1990r. zdobyła specjalizację I stopnia z chorób wewnętrznych, a póżniej w 1994 specjalizację II stopnia. W roku 1997 została specjalistą w zakresie endokrynologii. W latach 2004-2006 ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, rozszerzając swoje umiejętnośći o tytuł lekarza medycyny estetycznej. Od 2000 roku współnie z mężem prowadzi prywatną praktykę lekarską Wromed. 

 
Dr Sławomir Wróblewski

Dr Sławomir Wróblewski

Specjalista Ginekolog Położnik

Specjalista Endokrynolog

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1984 roku. Od zawsze związany z RSS. Tu odbył staż podyplomowy i rozpoczął pracę w oddziale Ginekologiczno - Położniczym. W 1989 zdobył I stopień specjalizacji Ginekologii i Położnictwa, a w 1993 roku II stopień. W 1997 roku ukończył dodatkową specjalizację z Endokrynologii. Gabinet prywatny prowadzi od 1998 roku. Od 2000 roku współnie z żoną prowadzi prywatną praktykę lekarską Wromed. 

Poza typowym profilem ginekologiczno-położniczym zajmuje się leczeniem niepłodności, oraz po ukończeniu specjalistycznego szkolenia wykonuje zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej Slim Lipo.

Ginekologia
Ginekologia
Endykrynologia
Endykrynologia
Medycyna Estetyczna
Medycyna Estetyczna
Slim lipo
Slim lipo
Liposukcja Laserowa
Liposukcja Laserowa
modelowanie laserowe slimlipo 3d