Praktyki Lekarskie
Odwiedź nas na Facebooku Zobacz filmiki na YouTube
nowości /

Nici Liftingujące Happy Lift

Innowacyjne nici wchłanialne do liftingu twarzy

 

Happy Lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia - ale już 10 lat młodszy!

Odzyskanie przemijającej młodości jeszcze nigdy nie było takie proste i bezpieczne Starzenie się skóry to nieunikniony, rozpoczynający się już w wieku 30 lat, proces związany ze zmianami zachodzącymi w całym organiźmie. Co więcej, w przeciwieństwie do naszych narządów i układów wewnętrznych, skóra człowieka poddawana jest dodatkowo codziennemu działaniu słońca oraz innych czynników atmosferycznych. Wraz ze zwiotczeniem tkanek, na twarzy pojawiają się zmarszczki, a skóra staje się obwisła - zwłaszcza w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Do tej pory, tradycyjny lifting wymagał niestety mocno inwazyjnegj operacji chirurgicznej, pociągającej za sobą nierzadko liczne, dokuczliwe i bardzo niebezpieczne efekty uboczne. Na szczęście pojawiła się nowa skuteczna alternatywa, która powinna zrewolucjonizować ten segment medycyny estetycznej -
opatentowane nici Promoitalia Happy Lift Revitalizing. Ich zastosowanie jest niemal bezinwazyjne i nie pozostawia na twarzy żadnych widocznych śladów. Co jednak najważniejsze - skuteczność nici Happy Lift jest równie wysoka jak metod tradycyjnych. W przeciwieństwie bowiem do nici konwencjonalnych, produkty Happy Lift posiadają mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry. Dzięki temu, po implantacji, nić zaczyna pełnić funkcję rusztowania dla zwiotczałej skóry, a efekt ujędrnienia skóry jest widoczny już zaraz po zabiegu. Z czasem nici ulegają naturalnemu rozpuszczeniu w organizmie po 12-15 miesiącach od zabiegu, a pozytywne efekty dla skóry utrzymują się przez
okres aż 5-6 lat.

Zastosowanie nici Happy Lift jest zalecane szczególnie osobom w wieku od 30 do 60 lat, które chcą odmłodzić swoją twarz, a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego.

Cały zabieg trwa zaledwie 15 do 40 minut. Nici stosowane w metodzie Happy Lift posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministerstw Zdrowia i wielu innych władz na całym świecie.

Różne rodzaje nici Happy Lift są dostosowane do kilku różnych technik zabiegu w zależności od miejsca implantacji na skórze pacjenta, jego potrzeb i oczekiwań.


Free Floating - odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry, w krótkim czasie, bez blizn. Prosta, szybka i bezpieczna metoda, polegająca na nieinwazyjnym wprowadzeniu nici. Efektem jest lifting opadających policzków i szyi. Metoda Free Floating nie wymaga nacinania skóry - nici wprowadzane są w tkankę podskórną z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego.
Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, a nici tworzą rusztowanie dla zwiotczałej skóry twarzy. Haczyki obecne w niciach wpływają zaś na firbrozę, przez co zwiększają poziom kwasu hialuronowego, kolagenu oraz elastyny. Efekt zastosowania nici staje się jeszcze bardziej widoczny w okresie od 2 do 10 miesięcy po zabiegu.

Nić zbieżna w dwóch kierunkach
Dostepne długości: 30, 23, 12 i 7 cm.


Double Needle - szybkość i prostota, symetryczne rezultaty. W tej technice stosuje się nici wchłanialne z haczykami ułożonymi w dwóch kierunkach, dzięki czemu Double Needle pomaga podnieść zwiotczałą skórę brwi, szyi i żuchwy bez potrzeby jej nacinania, a same nici są wprowadzane w skórę bez konieczności dodatkowej igły, gdyż specjalne igły prowadnice
umieszczone są już w obu końcówkach nici. Lekarze mogą dzięki temu wprowadzać nici swobodniej, z wykorzystaniem ruchów półkolistych oraz pętli, gwarantując tym samym bardziej efektywne utrzymywanie symetrycznie rozłożonej masy tkanek. Wprowadzanie nici staje się zatem łatwiejsze, zmniejsza czas zabiegu oraz zapewnia szybsze gojenie.

Nić zbieżna w dwóch kierunkach
Nić 12 cm i podwójna igła, proste ostrze, 10 cm
Nić 23 cm i podwójna igła, proste ostrze 15 cm


Ancorage - zatrzymaj czas za pomocą liftingu twarzy. Nici Ancorage są idealne do małoinwazyjnego liftingu środkowej części twarzy. Technika zapewnia długotrwały efekt bez blizn, interwencji chirurgicznej oraz konieczności
znieczulenia ogólnego i pobytu w szpitalu. Stosuje się tutaj nici rozpuszczalne haczykowate, w których na jednej końcówce znajduje się prowadnica, a na drugiej - nić cylindryczna. Lekarz wykonuje jedynie niewielkie nacięcie w okolicy ucha, przez które wprowadza nici w kierunku podbródka i żuchwy, tworząc specjalne rusztowanie dla tkanek. W ten sposób haczykowate nici tworzą rodzaj „parasola", którego delikatne napięcie naturalnie unosi zwiotczałe tkanki twarzy.

Nić jednokierunkowa o dł. 31,6 cm
Załączone 2 igły:
Igła prosta do wprowadzenia
152 mm, 2/0 USP
Igła okrągła z tnącym ostrzem
do zakotwiczenia 31,1 mmUnikatowy biokompatybilny materiał

Wchłanialne, wykonane z polikaprolaktonu, nici chirurgiczne Happy Lift mają doskonałą tolerancję biologiczną. Wchłaniają się w okresie 8-12 miesięcy, w wyniku powolnego hydrolizowania poprzez autologiczne komórki. Proces degradacji wytwarza molekuły o małej masie cząsteczkowej, która stymuluje wytwarzanie kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu zwiększa się nawilżenie i elastyczność skóry, a efekt liftingu utrzymuje się do kilku lat. Kaprolakton wyraża się wzorem: (CH2)5CO2 - jest to bezbarwny płyn, który rozpuszcza się w większości cieczy organicznych. W procesie polimeryzacji powstaje docelowy materiał na nici: polikaprolakton (PCL) - syntetyczny i półkrystaliczny, w pełni biodegradowalny polimer. Dzięki swojej biokompatybilności (rozkłada się poprzez hydrolizę wiązań estrowych) oraz dużej stabilności termicznej ma on szerokie zastosowanie biomedyczne.

Bezpieczeństwo i skuteczność polecane przez najlepszych specjalistów.

„Prawidłowe stosowanie nici Promoitalia Happy Lift pozwala na osiągnięcie niezwykłych efektów klinicznych przy zabiegach korygowania opadających brwi, zwiotczałej skóry środkowej części twarzy, policzków czy szyi. Mogę powiedzieć z czystym sumieniem - efektów porównywalnych do tych osiąganych przez zastosowanie technik czysto chirurgicznych".

 

Nici Liftingujące Happy Lift
Ginekologia
Ginekologia
Endykrynologia
Endykrynologia
Medycyna Estetyczna
Medycyna Estetyczna
Slim lipo
Slim lipo
Liposukcja Laserowa
Liposukcja Laserowa
modelowanie laserowe slimlipo 3d